Hakkımızda

TANPERA, ısı transferi, ısıl depolama ve ısı enerjisi sistemleri konusunda faaliyet gösteren dinamik bir firmadır.  

TANPERA, "değişimler yaşatır" sloganı ile yola çıkarak, dinamizmini, yepyeni bir hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetlerine yansımak hedefinde olmuştur.

TANPERA’nın ürün yelpazesinde geniş sıcaklık ve basınç aralığında çalışan yüksek verimli Isı Eşanjörü, Sıcak Su Akümülasyon Tankı, Serpantinli ve Elektrikli Boyler, Buffer (Isıl Denge) Tankı, Genleşme Tankı, Hava Ayırıcı-Tortu Tutucu ve Hidrolik Denge Tankı bulunmaktadır.

TANPERA, bina teknolojisi sistemlerinden, enerji, demir-çelik, kimya, gıda, şeker, denizcilik ve ağır sanayi gibi çok çeşitli ve zorlu endüstriyel sektörlere kadar birçok farklı alanda ürün ve hizmet sunmaktadır.

TANPERA, geniş ürün programı ile birçok farklı ülkede sürdürdüğü pazarlama faaliyetleri ile yaygın bir bilinirliğe ulaşmıştır.  Güçlü mühendislik altyapısı ile müşterilerin sıra dışı ve özel ihtiyaçlarına da özgün çözümler sunabilen bir firma haline gelmiş, bu sayede birçok firmanın çözüm ortağı olarak sektörde yerini sağlamlaştırmıştır.

TANPERA, satış sonrası hizmetler için de ürün sunabildiği her yerde hizmet verebilecek şekilde örgütlenmiştir.

TANPERA’nın hedefi, dünya standartlarında üretim ve satışını yapmakta olduğumuz ürünleri, yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çok daha geniş pazar ve sektörlere yaymak için "değişimler yaşatmaya" devam etmek ve “en iyi” olmaktır.

Medya

Broşür ve Kataloglar

Sistemimizde yer alan tüm broşür ve katalogları inceleyebilirsiniz.

Kullanım Kılavuzları

Ürünlerimize ait kullanım kılavuzlarını inceleyebilirsiniz.

Kalite Belgeleri

Firmamızın sahip olduğu tüm kalite belgelerini inceleyebilirsiniz.